Tabulka medailistů
Kategorie | Disciplína | Zlato | Stříbro | Bronz |
Muži | 8-ball | Žalman David (MPC Pardubice) |
Urban Petr (DUNS Benátky nad Jizerou) |
Milý Daniel (Billard
Centrum Praha) Suchánek Jan (Casablanca Tábor) |
9-ball | Onderek Tomáš (BC Havířov) |
Čermín Tomáš (Billard Centrum Praha) |
Urban Petr (DUNS
Benátky nad Jizerou) Dorobant Miroslav (Billiard Club Kralupy) |
|
10-ball |
Suchánek Jan (Casablanca Tábor) |
Urban Petr (DUNS Benátky nad Jizerou) |
Tichý Jaroslav (Renda
Roudnice nad Labem) Hajdovský Marek (Billard Centrum Praha) |
|
14.1 | Hajdovský Marek (Billard Centrum Praha) |
Urban Petr (DUNS Benátky nad Jizerou) |
Hajdovský Marek (Billard
Centrum Praha) Bohůnek Jindřich (Delta Billiard Brno) |
|
Ženy | 8-ball | Mlejnková Markéta (Delta Billiard Brno) |
Hubrtová Veronika (Harlequ´in Praha) |
Kaslová Hana (Billard
Centrum Praha) Mašková Eva (Billard Centrum Praha) |
9-ball | Mlejnková Markéta (Delta Billiard Brno) |
Kaslová Hana (Billard Centrum Praha) |
Venhodová Vladimíra (Delta
Billiard Brno) Hubrtová Veronika (Harlequ´in Praha) |
|
10-ball | Kaslová Hana (Billard Centrum Praha) |
Hubrtová Veronika (Harlequ´in Praha) |
Mašková Eva (Billard
Centrum Praha) Příbanová Simona (Harlequ´in Praha) |
|
14.1 | Hubrtová Veronika (Harlequ´in Praha) |
Kaslová Hana (Billard Centrum Praha) |
Příbanová Simona (Harlequ´in
Praha) Mašková Eva (Billard Centrum Praha) |
|
Kadeti | 8-ball | Ivanec Bohdan (Harlequ´in Praha) |
Zajíček Tomáš (MPC Pardubice) |
Vondrák Jakub (MPC
Pardubice) Diviš Jan (MPC Pardubice) |
9-ball | Ivanec Bohdan (Harlequ´in Praha) |
Zajíček Tomáš (MPC Pardubice) |
Nechvíle Josef (Harlequ´in
Praha) Diviš Jan (MPC Pardubice) |
|
10-ball | Nechvíle Josef (Harlequ´in Praha) |
Ivanec Bohdan (Harlequ´in Praha) |
Diviš Jan (MPC
Pardubice) Ivanec Bohdan (Harlequ´in Praha) |
|
14.1 | Ivanec Bohdan (Harlequ´in Praha) |
Nechvíle Josef (Harlequ´in Praha) |
Zajíček Tomáš (MPC
Pardubice) Vondrák Jakub (MPC Pardubice) |
|
Junioři | 8-ball | Nechvíle Josef (Harlequ´in Praha) |
Ivanec Bohdan (Harlequ´in Praha) |
Diviš Jan (MPC
Pardubice) Zajíček Tomáš (MPC Pardubice) |
9-ball | Diviš Jan (MPC Pardubice) |
Nechvíle Josef (Harlequ´in Praha) |
Novák Martin (DUNS
Benátky nad Jizerou) Šulc Filip (MPC Pardubice) |
|
10-ball | Ivanec Bohdan (Harlequ´in Praha) |
Diviš Jan (MPC Pardubice) |
Ivanec Bohdan (Harlequ´in
Praha) Nechvíle Josef (Harlequ´in Praha) |
|
14.1 | Nechvíle Josef (Harlequ´in Praha) |
Ivanec Bohdan (Harlequ´in Praha) |
Vondrák Jakub (MPC
Pardubice) Šlégr Jan (MPC Pardubice) |
|
Senioři | 8-ball | Janata Jan (Billard Centrum Praha) |
Aust Jiří (Renda Roudnice nad Labem) |
Halamka Pavel (Harlequ´in
Praha) Kavan Petr (Casablanca Tábor) |
9-ball |
Kavan Petr (Casablanca Tábor) |
Janata Jan (Billard Centrum Praha) |
Aust Jiří (Renda
Roudnice nad Labem) Janata Jan (Billard Centrum Praha) |
|
10-ball | Janata Jan (Billard Centrum Praha) |
Aust Jiří (Renda Roudnice nad Labem) |
Dorobant Slavomír (Billiard
Club Kralupy) Vladyka Robin (Řipská Praha) |
|
14.1 | Dorobant Slavomír (Billiard Club Kralupy) |
Aust Jiří (Renda Roudnice nad Labem) |
Janata Jan (Billard
Centrum Praha) Halamka Pavel (Harlequ´in Praha) |
|
Dvojice |
Kavan+Suchánek (Casablanca Tábor) |
Two Babracks (BC Havířov, MPC Pardubice) |
Vladyka+Skopal (Harlequ´in
Praha) Erös+Houdek (Billard Centrum Praha, Řipská Praha) |
|
Smíšené dvojice | Žalman+Hubrtová V. (MPC Pardubice, Harlequ´in Praha) |
Čermín+Kaslová (Billard Centrum Praha) |
Zhou+Paulová (Billard
Centrum Praha, Balabuška Praha) Balaštík+Příbanová (Harlequ´in Praha) |
|
Týmy | BC Mladá Boleslav (BC Mladá Boleslav) |
BC Praha A (Billard Centrum Praha) |
Balabuška Praha A (Balabuška
Praha) Řipská Praha A (Řipská Praha) |
Tabulka hráčů podle počtu medailí
Pořadí | Jméno | Zlato | Stříbro | Bronz | Celkem |
1. | Ivanec Bohdan (Harlequ´in Praha) | 4 | 3 | 2 | 9 |
2. | Nechvíle Josef (Harlequ´in Praha) | 3 | 2 | 2 | 7 |
3. | Janata Jan (Billard Centrum Praha) | 2 | 2 | 2 | 6 |
4. | Hubrtová Veronika (Harlequ´in Praha) | 2 | 2 | 1 | 5 |
5. | Žalman David (MPC Pardubice) | 2 | 1 | 0 | 3 |
6. - 8. | Dorobant Slavomír (Billiard Club Kralupy) | 2 | 0 | 1 | 3 |
Kavan Petr (Casablanca Tábor) | 2 | 0 | 1 | 3 | |
Suchánek Jan (Casablanca Tábor) | 2 | 0 | 1 | 3 | |
9. | Mlejnková Markéta (Delta Billiard Brno) | 2 | 0 | 0 | 2 |
10. | Kaslová Hana (Billard Centrum Praha) | 1 | 3 | 1 | 5 |
11. | Diviš Jan (MPC Pardubice) | 1 | 1 | 4 | 6 |
12. | Hajdovský Marek (Billard Centrum Praha) | 1 | 1 | 2 | 4 |
13. | Onderek Tomáš (BC Havířov) | 1 | 1 | 1 | 3 |
14. - 15. | Kraušner Miroslav (BC Mladá Boleslav) | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nohynek Dušan (BC Mladá Boleslav) | 1 | 0 | 0 | 1 | |
16. - 17. | Aust Jiří (Renda Roudnice nad Labem) | 0 | 3 | 1 | 4 |
Urban Petr (DUNS Benátky nad Jizerou) | 0 | 3 | 1 | 4 | |
18. | Zajíček Tomáš (MPC Pardubice) | 0 | 2 | 2 | 4 |
19. | Čermín Tomáš (Billard Centrum Praha) | 0 | 2 | 0 | 2 |
20. | Erös Dávid (Billard Centrum Praha) | 0 | 1 | 1 | 2 |
21. | Meisner Jan (Billard Centrum Praha) | 0 | 1 | 0 | 1 |
22. - 24. | Mašková Eva (Billard Centrum Praha) | 0 | 0 | 3 | 3 |
Příbanová Simona (Harlequ´in Praha) | 0 | 0 | 3 | 3 | |
Vondrák Jakub (MPC Pardubice) | 0 | 0 | 3 | 3 | |
25. - 27. | Halamka Pavel (Harlequ´in Praha) | 0 | 0 | 2 | 2 |
Houdek Adam (Řipská Praha) | 0 | 0 | 2 | 2 | |
Vladyka Robin (Řipská Praha) | 0 | 0 | 2 | 2 | |
28. - 45. | Balaštík Pavel (Harlequ´in Praha) | 0 | 0 | 1 | 1 |
Bernášek Lukáš (Balabuška Praha) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Bohůnek Jindřich (Delta Billiard Brno) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Bröschel Jan (Řipská Praha) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Dorobant Miroslav (Billiard Club Kralupy) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Hofman Jiří (Balabuška Praha) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Křenek Lukáš (Balabuška Praha) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Matéová Svetlana (Balabuška Praha) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Milý Daniel (Billard Centrum Praha) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Novák Martin (DUNS Benátky nad Jizerou) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Paulová Dana (Balabuška Praha) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Skopal Tadeáš (Harlequ´in Praha) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Sysel Martin (Jednotlivec ČMBS) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Šlégr Jan (MPC Pardubice) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Šulc Filip (MPC Pardubice) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Tichý Jaroslav (Renda Roudnice nad Labem) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Venhodová Vladimíra (Delta Billiard Brno) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Zhou Longdi (Billard Centrum Praha) | 0 | 0 | 1 | 1 |
Tabulka klubů podle počtu medailí
Pořadí | Klub | Zlato | Stříbro | Bronz | Celkem |
1. | Harlequ´in Praha | 9 | 7 | 11 | 27 |
2. | Billard Centrum Praha | 4 | 6 | 11 | 21 |
3. | MPC Pardubice | 3 | 4 | 11 | 18 |
4. | Casablanca Tábor | 3 | 0 | 2 | 5 |
5. | Delta Billiard Brno | 2 | 0 | 2 | 4 |
6. | BC Havířov | 1 | 1 | 0 | 2 |
7. | Billiard Club Kralupy | 1 | 0 | 2 | 3 |
8. | BC Mladá Boleslav | 1 | 0 | 0 | 1 |
9. - 10. | DUNS Benátky nad Jizerou | 0 | 3 | 2 | 5 |
Renda Roudnice nad Labem | 0 | 3 | 2 | 5 | |
11. | Řipská Praha | 0 | 0 | 3 | 3 |
12. | Balabuška Praha | 0 | 0 | 2 | 2 |